Duvardan Duvara Halı

Duvardan Duvara Halı

Bir Marka: Granit Halı

Aldığım halı sadece izolasyon amaçlı olmasın, görsel bir şölen olsun, uzun süre kullanılsın istiyorsanız halınızı Granit Halı’dan almalısınız.

 Granit Halı olarak yenilikçi fikirlerle her zaman karşınızdayız. Bizim için müşteri memnuniyeti de oldukça önem arz eder.

 Duvardan Duvara Halı Ankara

 Halıların kullanacağınız zemine göre desenini seçebilirsiniz. Duvardan duvara halı duvar köşelerinden başlayarak tüm zeminin halı ile döşenmesidir. Halının kalitesini belirleyen en önemli unsur, halının hav ağırlığıdır. Hav ağırlık metrekareye düşen ipliğin ağırlığı ile ölçülür. Hav ağırlığı yüksek olan halı kaliteli ve kalıcıdır. Bizim halılarımızda kalitelidir ve hav ağırlığı yüksektir. Ama size hav çıkarmayacağını vaat ediyoruz. Bu da kaliteli bir halı olduğunu ispatlar niteliktedir.

 Duvardan duvara halı Ankara kaydırmaz özelliğe sahiptir. Parça parça gibi bir özelliği olmadığı için de köşelere takılıp düşme ihtimaliniz yoktur. Ucuz, her cebe uygun gayet ekonomik halılarımız mevcuttur. Bizim halılarımız tam bir fiyat performans ürünüdür. Halılarımız kir tutmaz bu yüzden sık sık yıkamanıza gerek kalmaz. Toza, kire, ezilmeye, lekelenmeye ve solmaya karşı halılar üretiyoruz.

 Duvardan duvara halı Ankara oteller, evler, ofisler, restoranlar, mağazalar, bankalar, hastaneler duvardan duvara halı kaplanmak için uygun yerlerdir. Cami duvardan duvara halısı biraz daha farklı olmalıdır. Bu yüzden bu kategoride yer almaz. Granit halı tüm halılarında güvence veriyor.

 Cami Halısı Duvardan Duvara Cami Halısı

 Son zamanlarda pandemi sürecinin de etkisiyle temizlik hepimizin hassas noktası oldu. Bu sebeple firmamız cami halısı duvardan duvara cami halısı satarken hijyene önem vermektedir. Camiler herkesin girdiği, toplu ibadet alanlarıdır. Bu yüzden çok hijyenik olmalılar. Biz bu konu üzerinde titiz olduğumuz için, cami halıları için kullandığımız dezenfektan farklıdır. Onlara yurt ve otellere sattığımız duvardan duvara halı motifleri de vermiyoruz. Cami halılarımızın motifleri farklıdır. Aynı zamanda da dezenfektanları alkolsüzdür.

 Cami halısı duvardan duvara cami halısı yapılırken hammaddesi de diğer halılardan farklıdır. Bu maddeler; saf yün halı, polyamid halı, akrilik halı ve bükümlü fizedir. Anti- statik, anti- bakteriyel ve anti- alerjik olan cami halılarımız aynı zamanda leke tutmaz, alev almaz. Dizde halı izi bırakmaz. Gayet yumuşak ve rahattır.

 Cami halıları günümüzde nanoteknoloji ile üretilmiştir. Camide yere alın konulur aynı zamanda da ayakla basılır. Bu sebeple camilerde sadece hijyen sağlamak mümkün değil. Aynı zamanda da döşenen halının kir tutma gibi bir özelliği olmamalı. Bizim halılarımız konforlu, hijyenik ve çevre dostudur.

Cami Otel Yurt gibi alanlarda duvardan duvara halı imalatı yapmaktayız. İstenilen ölçüde veya yerinde keşif ile istenilen mekanlarınızı duvardan duvara halı ile döşemekteyiz, Duvardan Duvara Halı modellerimiz ve duvardan duvara halı fiyatlarımız için tıklayınız….