Facebook Twitter Google
menu phone

Hakkımızda

Biz Kimiz

1980’li yıllarda elektrik sektörüne, 2000’li yıllarda ise ısıtma ve elektrikli ısıtma sistemleri sektörlerinde hizmet vermeye baslamıştır.

Çesitli çalışma ortamlarından başlıcaları; camiler, mescitler, oteller, residanslar... Yoğunlukta hizmet verdiğimiz alanlardan olan camilerimiz yurt içi ve yurt dışı olmakla beraber yaklaşık 8.000 tamamlanmış proje ile faaliyetlerimize güvenli bir şekilde devam etmekteyiz.

Biz teknolojisinde yüksek kaliteli ürün ve kaliteli personelleriyle, hizmet kalitesinin yanında, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmak, beklentilerinize tam olarak hizmet verme yolunda hızla ilerlemekteyiz.

Tecrübe

Tecrübeli ekibimiz ile beraber, sizlerinde kurmuş olduğunuz tesislerde ısıtma projelerinize çözüm ortağı olmaktan gurur duyarız...

Güney Kore’de özel ölçü ve elektriksel degerlerde üretimi yapılarak ülkemize ithalatı gerçeklestirilen karbon lm ısıtıcıyı, kullanılacak çeşitli ortamlarda bulunan halıların altına keçe izolasyonu yardımıyla basit bir şekilde tadilat gerektirmeden serme işlemi yapılmaktadır. Serilen karbon lm ısıtıcının elektrik bağlantları ortam kullanımına uygun ısı ve zaman kontrol kumanda panosuna bağlanmaktadır. Bağlantısı yapılan kumanda panosu yardımıyla sisteme belli zamanlarda güç gönderimi yapılarak halı altında bulunan ısıtıcıyı sabit zamanlarda ve sabit ısıda tutarak enerji tüketimini minimuma indirmektedir. Sürekli enerji tüketimi olan birçok ısıtma ünitesine göre günümüz şartlarında oldukça tasarrufludur. Tecrübeli personellerimizle birlikte, kurmuş olduğunuz tesislerde ısıtma sorunlarınıza çözüm ortağı olmaktan gurur duyarız.

Fotoğraflar