Karo Halı

Karo Halılar

Karo halılar, iç içe geçmiş parçalardan oluşan görüntüsüyle estetik bir görünüm oluşturan, yüksek kalite iplikten yapılan bir halı çeşididir. Diğer adıyla concorde halı, 45×45, 50×50 santimetrekarelik boyutlarda bulunur. Bu çeşit halılar, ofis kreş ev halısı olarak kullanılır. Uygulanışı pratiktir. Ofis kreş ev halısı olarak tercih edilmesinin nedenleri arasında fazla sayıda desen çeşidine sahip olması da bulunur.

 Karo halı Ankara ilinde uygun fiyat ve fazla renk çeşitliğiyle değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Karo halı Ankara ile siz de karo halının rahatlığını yaşayın.

 Özellikleri

 Concorde halı yüzeyini oluşturan, gözle görülen kısmına hav denir. Concorde halı, bukle havlı, kesik havlı, kesik ve bukle havlı olarak çeşitlilik gösterir. Ayrıca bu halılar antistatik özellik gösterir. Bu özellik ile bireyler ve ofis donanımları korunmuş olunur.

 Kullanılma Sebepleri

 Ofis kreş ev halısı olarak seçilmesinin bazı nedenleri vardır.

 Zeminde şık bir görüntü oluşturur. Halılar kullanıldığı süre boyunca fonksiyon ve görüntü açısından başarılı bir performans sergilerler.

 Bu halılar koku yapmaz, nem tutmaz, hijyeniktirler. Kolaylıkla temizlenebilir.

 Yangın standartlarına uyar. Alev almayı azaltan özellik bulunur.

 Ortamdaki elektriği insana aktarmaz. Antistatiktir.

 Karo halı, oluşan titreşim ve vibrasyonu kesme özelliğine sahiptir.

 Tüm bu avantajlarına rağmen hala ofisinizde, evinizde halınız yoksa karo halı Ankara ile siz de en güzel karo halılara sahip olun. Her zaman güler yüz ve kaliteyi sizlere sunmaktayız.

Karo Halılarımız Apollo, Concorde, Mirage, Phantom, Atlantis 1700, Atlantis 1800 ve challenger modellerimiz için tıklayınız...