Cami Halı Altı Isıtma Sistemleri

Cami Halı Altı Isıtma Sistemleri

Elektrikli yerden ısıtma sistemlerinin camilerde ve otellerde kullanımının güvenli olduğu yerel onay kuruluşlarınca onaylanmıştır. Güvenlik, yerden ısıtma filmlerinin yüksek kaliteli, güvenilir imalatı ve standartlara göre yapılan montajı ile garanti altına alınmıştır. Elektrik tesisatı, uygulama yapılan ülkenin inşaat ve elektrik tesisatı ilgili standartları dikkate alınarak yapılmaktadır.Böylece elektrikli yerden ısıtma sistemleri cami ve oteller için daha güvenilir hale gelmektedir. Elektrikli yerden ısıtma sistemi Avrupa ülkelerinde 30 yılı aşkın zamandır yaygın olarak kullanılmaktadır. Güvenilir – Kalitelidir. Isınmak sorun olmaktan kalkar.

Camiler alanları nedeniyle hem ekonomik açıdan hemde sistem olarak ısıtması güç alanlardır. Sürekli olarak ısıtma yapılma ihtiyacı olmadığı içinde soğuk ve sıcak geçişlerinin hızlı yapılması gereken alanlardır. Cemaatin üşümemesi için vakit namazlarında ve cuma namazlarında namaz saatinde hemen ısınabilen bir teknolojiye ihtiyaç oluşmuştur. Bu ihtiyacı gidermek üzere saflı camlı ısıtma sistemleri geliştirilmiştir. Karbon Isıtma teknolojisi kullanılan bu ısıtma yönteminde firmamız tarafından hazırlanan fonksiyonel panel sayesinde hem saf saf hemde namaz vakitlerinde ısıtma otomatik olarak sağlanabilmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat almak için firmamızı arayabilirsiniz. 

Cami Isıtma Sistemleri
Üstün kalite, CE Belgeli
İnşaatsız kurulum
Tek tek saf açabilme, 20 safa kadar büyüyebilen kapasite
5 vakit ve cuma süresini otomatik ayarlama
Arıza anında gsm üzerinden mesaj veya çağrı atma özelliği

Ürün Sipariş Formu

    ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,